Despre competiție


1. Traininguri

Parcurgi trainingurile BaniIQ™ și Baniipenet™.

2. Recomandă

La final, recomanzi trainingurile prietenilor. Poți folosi acest kit.

3. Top licee

Urmărești pagina www.banipentruscoalata.ro pentru a vedea rezultatele.

4. Regulament

Citește Regulamentul
pentru mai multe detalii.

ȘCOLI CARE AU CEL PUȚIN 100 DE PUNCTE

| listă alfabetică la 29 martie 2018 |


Rezultatele vor fi afișate pe 25 aprilie. Mulțumim pentru participarea la competiție!

Colegiul Andronic Motrescu din Radăuți, Suceava

Colegiul Economic A.D. Xenopol din București, București

Colegiul Economic Ion Ghica din Târgoviște, Dâmbovița

Colegiul Economic Ion Ghica din Brăila, Brăila

Colegiul Economic Nicolae Titulescu din Baia Mare, Maramureș

Colegiul Economic Virgil Madgearu din Târgu Jiu, Gorj

Colegiul Economic Virgil Madgearu din Ploiești, Prahova

Colegiul Henri Coandă din Bacău, Bacău

Colegiul Mihai Viteazul din Bumbești-Jiu, Gorj

Colegiul Național Alexandru Ioan Cuza din Galați, Galați

Colegiul Național Alexandru Odobescu din Pitești, Argeș

Colegiul Național Avram Iancu din Stei, Bihor

Colegiul Național Bilingv George Coșbuc din București, București

Colegiul Național Constantin Cantacuzino din Târgoviște, Dâmbovița

Colegiul Național Constantin Diaconovici Loga din Caransebeș, Caraș-Severin

Colegiul Național Cuza Vodă din Huși, Vaslui

Colegiul Național Dimitrie Cantemir din Onești, Bacău

Colegiul Național Dr. Ioan Mesota din Brașov, Brașov

Colegiul Național Economic Gheorghe Chițu din Craiova, Dolj

Colegiul Național Gib Mihăescu din Drăgășani, Vâlcea

Colegiul Național Ienachiță Văcărescu din Târgoviște, Dambovița

Colegiul Național Nicolae Grigorescu din Câmpina, Prahova

Colegiul Național Octav Onicescu din București, București

Colegiul Național Pedagogic Ștefan Velovan din Craiova, Dolj

Colegiul Național Preparandiei-Dimitrie Țichindeal din Arad, Arad

Colegiul Național Samuil Vulcan din Beiuș, Bihor

Colegiul Național Traian din Drobeta-Turnu Severin, Mehedinți

Colegiul National Victor Babeș din București, București

Colegiul Tehnic Cibinium din Sibiu, Sibiu

Colegiul Tehnic Lazăr Edeleanu din Ploiești, Prahova

Colegiul Tehnic Matei Basarab din Caracal, Olt

Colegiul Tehnic Petru Poni din Roman, Neamț

Colegiul Tehnic Traian Vuia din Oradea, Bihor

Colegiul Tehnic Valeriu D. Cotea din Focșani, Vrancea

Liceul de Arte Plastice Nicolae Tonitza din București, București

Liceul Mihai Viteazul din Ineu, Arad

Liceul Regina Maria din Dorohoi, Botoșani

Liceul Tehnologic 1 Mai din Ploiești, Prahova

Liceul Tehnologic Alexandru Ioan Cuza din Slobozia, Ialomița

Liceul Tehnologic Carsium din Hârșova, Constanța

Liceul Tehnologic Elena Caragiani din Tecuci, Galați

Liceul Tehnologic Forestier din Sighetu Marmației, Maramureș

Liceul Tehnologic Gh.K. Constantinescu din Brăila, Brăila

Liceul Tehnologic Ion Mincu din Vaslui, Vaslui

Liceul Tehnologic Iordache Golescu din Găești, Dâmbovița

Liceul Tehnologic Marmația din Sighetu Marmației, Maramureș

Liceul Tehnologic Nr. 1 din Cudalbi, Galați

Liceul Tehnologic Ocna Mureș din Ocna Mureș, Alba

Liceul Tehnologic Ștefan Manciulea din Blaj, Alba

Liceul Tehnologic Transporturi Cai Ferate din Galați, Galați

Liceul Teoretic Bolyai Farkaș din Târgu Mureș, Mureș

Liceul Teoretic Decebal din București, București

Liceul Teoretic Grigore Moisil din Tulcea, Tulcea

Liceul Teoretic Ion Heliade Rădulescu din Târgoviște, Dâmbovița

Liceul Teoretic Ovidius din Constanța, Constanța

Liceul Teoretic Petre Pandrea Balș din Balș, Olt

Liceul Teoretic Traian Vuia din Făget, Timiș

Școala Superioară Comercială Nicolae Kretzulescu din București, București



CÂȘTIGĂTORII EDIȚIILOR PRECEDENTE



Colegiul Național Alexandru Ioan Cuza din Galați

Colegiul Național Avram Iancu din Ștei

Colegiul Național Gheorghe Munteanu Murgoci din Brăila

Colegiul Național Gheorghe Șincai din București

Colegiul Național I.L Caragiale din București

Colegiul Național Nicolae Titulescu din Pucioasa

Colegiul Național Octav Onicescu din București

Colegiul Tehnic Alexandru Roman din Aleșd

Colegiul Tehnic Petru Poni din Roman

Liceul Tehnologic Alexandru Ioan Cuza din Slobozia

Liceul Teoretic Callatis din Mangalia

Liceul Teoretic Grigore Moisil din Tulcea

Contact

Junior Achievement Romania
Adresa:
Str. Lisabona nr. 8, Sector 1, București, 011787, România

Telefon: (+40) 21 312 31 94
Fax: (+40) 21 315 60 43
Email:
info@banipentruscoalata.ro
Ne găsiţi şi pe:
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • Youtube